Elevrådsstyret og tillitselever 2018/2019

Liste over tillitsvalgte og varaer – Elevrådet ved Marka

Mosjøen videregående skole, studiested Marka

Skoleåret 2018/2019

 

Elevrådsleder: Martine Nordheim                      

Nestleder: Hedda Grolid

Sekretær: Ricardo Buschhorn

 

Elevrådskontakt: Cecilie Jørgensen Stornes (tlf. 93498414, e-mail cecsto21@vgs.nfk.no)

Studierektor: John Luktvasslimo (mail: johluk@vgs.nfk.no)

 

 

Tillitsvalgte:

Varaer:

 

Vg1A Naturbruk

Rikke Lien

Johannes Øverleir

Rikke.lien@elev.no

me-kars@online.no

99547350

97560519

 

Vg1B Naturbruk

Marwin Helgå

Tormod Mørsvik

Marwinhelgaa@outlook.com

tamoerm@gmail.com

95176035

91546388

 

Vg1H Naturbruk avd. Hattfjelldal

 

 

 

 

 

 

 

Vg1c

Benedicte Jørgensen

 

benedicte lisa1@gmail.com

 

46846599

 

 

Vg2 Hest

Sunniva Rosten

Matilde Bang

Sunnivarosten@icloud.com

Prinsesse_Matilde_Bang@hotmail.com

90943611

938 10 513

 

Vg2L

Sigrid Drage

Karoline Reielsen

Sigrid@kdrage.no

Karreie@hotmail.no

97492855

90995066

 

Vg2b           

Ida S Elsfjordstrand

Irmelin Kristoffersen

ida.elsfjordstrand@gmail.com

irmelinogbjork@gmail.com

41494582

96043663

 

Vg2 Skog

Emil Nepås

Lindis Åkvik

Emil.nepaas@icloud.com

Lindisaakvik@gmail.com

48006222

99404161

 

Vg3 Landbruk

Per Henning Austad  

Ricardo Buschhorn

Per-HenningAustad@hotmail.com

ricardo.buschhorn@yahoo.de

91355699

48185320

 

Vg3 Naturforvaltning

Hedda Grolid

Martine Nordheim

heddagrolid@hotmail.no   

martine.v.n@hotmail.com

94189933

45918018

 

Tillitselever 2018 -2019

 

            Elevrådet ved Studiested Sentrum

 

 

KLASSE

NAVN

TELEFON

E-POST

1A

Nora Handeland

40090167

norhan12@vgs.nfk.no

1A vara

William Lukkassen Elstad

47713110

billy8@hotmail.no

1B

Imran Tarakhel

91296710

imran180699@hotmail.com

1B vara

Nora Olderskog

90070407

noraso1@hotmail.com

1C

Isak Kvandal

95478848

isak.kvandal@hotmail.com

1C vara

Johannes B. Breivik

98620749

johannes.breivik@hotmail.com

1MU

Elisabeth S. Benjaminsen

95835316

elisabeth6a@hotmail.com

1MU vara

Petter T Vang

91882802

petter-wang@hotmail.com

IK1A

Saleh Khaled Mohamas Saleh 

94819925

Salmoh12@vgs.nfk.no

IK1A vara

Malikhan Mosazai  

 

Malmos21@vgs.nfk.no

2A

Synne Heimstad

97764076

syvehe@hotmail.com

2A vara

Camilla Sørfjell

95302462

Camillaksorfjell@hotmail.com

2B

Sigrid Dyrhaug

48294148

sigridyrhaug@hotmail.com

2B vara

Martine Nilsen

95466040

mmnilsen6@gmail.com

2MU

Isak Vold

41524117

isakevold@gmail.com

2MU vara

Ellen F. Lien

95041258

efjell-l@online.no

3A

Johanne Aunøien

94178401

johannena.aunoi1@gmail.com

3A vara

Aminah Nofal

95026602

aminahnofal14@gmail.com

3B

Jens Fridheim

90403708,

jensfridheim@hotmail.com

3B vara

Even Aaslid

97731183

even.aaslid@live.no

3D

Trond Odin Johansen

91843254

VIKINGSLAM@OUTLOOK.COM

3D vara

Aysegul Akcay

93994943

aysegulakcayy@hotmail.com

3MU

Pauline Grønnfjelldal

97733196

pk.gronfjell@hotmail.no

3MU vara

Sander M. Røreng

48461914

sandermoby00@gmail.com

 

Elevrådsstyret 2018-2019

 

1. Leder: Trond Odin Johansen

 

2. Nestleder: Pauline Grønnfjelldal

 

3. Sekretær: Elisabeth S. Benjaminsen

 

4. Styremedlem/ Økonomiansvar: Johanne Aunøien

 

5. Styremedlem: Isak Kvandal

 

6. Representant skolemiljøutvalget: Trond Odin Johansen

 

7. Representant skolemiljøutvalget: Pauline Grønnfjelldal

 

8. Representant Ungdomsrådet: Amina Nofal og Isak Kvandal

 

 

Elevrådskontakt: Grete Strand Larsen

TELEFON: 99250484

E-POST: grelar@vgs.nfk.no

 

Studierektor: Birgit Strøm

TELEFON: 75654010

E-POST: birstr@vgs.nfk.no

 

Kurt HenriksenRektor

TELEFON:75654005

E-POST: kurhen@vgs.nfk.no

 

Elevorganisasjonen:

www.elev.no/Nordland

Gabriel Kappfjell - Leder

TELEFON: 417 63313

E-POST: gabriel.kappfjell@elev.no

 

Kristin Schultz, politisk nestleder

TELEFON: 913 07230

E-POST: kristin.shultz@elev.no

 

Espen Edvardsen, Elevombudet i Nordland

TELEFON: 75 65 07 07

 

E-POST: espedv@nfk.no

Fant du det du lette etter?