Elevrådsstyret og tillitselever 2017/2018

   Tillitselever 2017 -2018

                 Elevrådet ved Studiested Sentrum

 

KLASSE

NAVN

TELEFON

E-POST

1A

Synne Veiåker Heimstad

97764076

syvehe@hotmail.com

1A vara

Benjamin Pummarin Skogsaas

41389623

benjamin.pummarin@gmail.com

1B

Vetle Nystad

46785145

vetlen@hotmail.no

1B vara

Martine Sørgård Olsen

95466040

mmnilsen@hotmail.no

1MU

Isak Vold

41524117

isakevold@gmail.com

1MU vara

Anita Ottesen

98051782

aniott_14_@hotmail.com

IK1A

Imran Tarakhel

91296710

Imran180699@gmail.com

IK1A vara

Mohamad Khaled Mohamad Saleh

93914178

ms097351@gmail.com

2A

Katharina Wulff Hansen

48089708

katharina.wulff@live.no

2A vara

Johanne Aunøyen

94178401

johannena.aunoi1@gmail.com

2B

Andrea Herring

46889063

andreaherring2306@gmail.com

 

2B vara

Solveig Tveråli

41501004

sol.at2000@gmail.com

2MU

Thea Maageng Nordås

41520660

thea.nordaas@hotmail.com

2MU vara

Mikkel Frøshaug

97705572

mikkelfroshaug@gmail.com

3A

Silje Lund Edvardsen

98677817

siljelund@live.no

3A vara

Isir Braathen

94169641

isirbraathen@gmail.com

3B

Lars Emil Strømslid

94499885

skull_suit@hotmail.com

3B vara

Kari Sjåvik

91147038

karisjaavik@hotmail.com

3C

Patrik Vollen

94894948

pvollen@gmail.com

3C vara

Marit Skipnes Haugberg

46910690

marit-sh@hotmail.com

3D

Vilde Mari Brocks Hansen

46321038

vilde-ma@live.no

3D vara

Aurelia Almås

96514023

almasaurelia@gmail.com

3MU

Johanne Marie Båtstrand

95830536

johanne.marie@live.no,

3MU vara

Leander Hjerpås

47657987

leanderhjerpas@gmail.com

 

Elevrådsstyret 2017-2018

 

1. Leder: Silje Lund Edvardsen

 

2. Nestleder: Isak Vold

 

3. Sekretær: Patrick Vollen

 

4. Styremedlem: Johann Marie Båtstrand, Vilde Mari Brochs Hansen

 

5. PR/WEB-Ansvarlig:                       

 

6. Representant skolemiljøutvalget: Silje Lund Edvardsen

 

7. Representant skolemiljøutvalget: Isak Vold

 

8. Representant Ungdomsrådet: Sofie Elise Ånes, Amina Nofal

 

 

Elevrådskontakt: Grete Strand Larsen

TELEFON: 99250484

E-POST: grelar@vgs.nfk.no

 

Studierektor: Birgit Strøm

TELEFON: 75654010

E-POST: birstr@vgs.nfk.no

 

Kurt HenriksenRektor

TELEFON:75654005

E-POST: kurhen@vgs.nfk.no

 

Elevorganisasjonen:

www.elev.no/Nordland

Catinka Sørensen - Leder

TELEFON: 46816109

E-POST: catinka.sorensen@elev.no

 

Gabriel Kappfjell, politisk nestleder

TELEFON: 41763313

E-POST: gabriel.kappfjell@elev.no

 

Elevombudet i Nordland

 

 

 

 

Liste over tillitsvalgte og varaer – Elevrådet ved Marka

Mosjøen videregående skole, studiested Marka

Skoleåret 2017/2018

 

Elevrådsleder: Hedda Grolid                       Sekretær: Ricardo Rolf Burchhorn

Nestleder:  Mathias Tustervatn           

 

Elevrådskontakt: Cecilie Jørgensen Stornes (tlf. 93498414, e-mail cecsto21@vgs.nfk.no)

Studierektor: John Luktvasslimo (mail: johluk@vgs.nfk.no)

 

 

Tillitsvalgte:

Varaer:

 

Vg1A Naturbruk

Karoline L.N. Reielsen 

Morten Askerød   

karreie@hotmail.no

mort1askerod@gmail.com

90995066

94051717

 

Vg1B Naturbruk

Emil Nepås

Ulrikke Tverbekkmo

Emil.nepaas@icloud.com

Ulrikke.tverbekkmo@gmail.com

48006222

41300187

 

Vg1H Naturbruk avd. Hattfjelldal

Lars Tomas Larsen

Tobias Skjærvik

laara.sparrok@hotmail.com 

tobiasskjarvik@gmail.com

97682519

99119649

 

Eirik Tverå

Simon Fall

oetver@online.no

Simonfall2000@gmail.com

91105098

47748846

 

Vg2 Hest

Matilde Bang

Marte Krogh Dagsvik

Prinsesse_Matilde_Bang@hotmail.com

Martedagsvik@gmail.com

938 10 513

953 05 011

 

Vg2L

Martine Nordheim

Mathias Tustervatn

martine.v.n@hotmail.com

mathias@tustervatn.no

45918018

94836162

 

Vg2b             

Trudi Floa Grindhaug

Ricardo Rolf Burchhorn

tgrindhaug@hotmail.no

ricardo.buschhorn@yahoo.de

91862925

48185320

                       

 

Vg2 Skog

Hedda Grolid

Joachim Evensen

heddagrolid@hotmail.no   

Joachim.evensen@hotmail.com

94189933

41637103

 

Vg3 Landbruk

Eline Hansen

Kalle Olufsen

Eline.hanssen@hotmail.com

karleinar96@hotmail.com

92279179

97427701

 

Vg3 Naturforvaltning

Vilde Helen Bråten

Peder Pettersen

vilbraat99@gmail.com

led.dead@hotmail.com

97004912

97002442

 

 

2års-verv

Vilde Bråten

vilbraat99@gmail.com

97004912

Fant du det du lette etter?